Lietuvos vaikų varžybos U10 ir U12 Carlsberg teniso arenoje

2011 m. rugsėjo 10-11 dienomis Carlsberg teniso arenoje įvyko respublikinis, nereitinginis vaikų turnyras U10 U12, kurio tikslas –plėtoti tenisą Lietuvoje vaikų ir jaunimo tarpe, ugdyti talentus ir lyderius. Turnyre dalyvavo mergaitės ir berniukai iš Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Radviliškio, Palangos ir Kaliningrado.

Mergaičių grupėje U10 geriausių rezultatų pasiekė ir pirmąją vietą laimėjo Mitrochina Darija (Klaipėda). Antrąją vietą laimėjo „Vakarų tenisas“ auklėtinė Litvinaitė Evelina (Klaipėda), o trečią vietą iškovojo Bubelytė Klaudija (Klaipėda). Paguodos žaidime laimėjo „Vakarų tenisas“ auklėtinė Virpšaitė Viltė (Klaipėda).

Mergaičių grupėje U12 pirmą vietą iškovojo Mitrochina Marija (Klaipėda), nugalėjusi Gaivorinskytę Alisą (Vilnius) rezultatu 6/3 6/1. Trečią vietą užėmė Lukošiūtė Andre (Šiauliai), įveikusi Daujotaitę Ivetą (Šiauliai) rezultatu 6/4 7/5. Paguodos žaidime laimėjo Banaitytė Viktorija (Šiauliai).

Berniukų grupėje U10 geriausių rezultatų pasiekė ir pirmąją vietą laimėjo Jukna Emilis (Kaunas), įveikęs „Vakarų tenisas“ auklėtinį Klioštoraitį Simą (Klaipėda) rezultatu 6/2 6/3. Kovoje dėl trečiosios vietos nugalėtoju tapo Fiodorov Nikita (Klaipėda), nugalėjęs Bičkauskį Ugnių (Radviliškis) rezultatu 6/2 6/2. Paguodos žaidime laimėjo Skalandžiūnas Adomas (Palanga).

Berniukų grupėje U12 pirmą vietą iškovojo Budrikis Donatas (Klaipėda), nugalėjęs Jonikaitį Roką 6/4 6/0. Trečią vietą užėmė Kupčinskas Valdas (Kėdainiai) įveikęs Stonkų Povilą (Palanga) rezultatu 6/3 6/0. Paguodos žaidime laimėjo Tepliakov Danil.