Klubo Kogas vaikų iki 7 metų ir iki 9 metų turnyrai

2014 m. rugsėjo 30 ir 31 dienomis Vilties teniso aikštyne įvyko vaikų iki 7 metų ir iki 9 metų turnyrai.

U9 berniukų grupėje nugalėtojas tapo Titas Tarutis, antrą vietą iškovojo Maksim Sadovskij, trečią - Benas Uldukis.

Mergaičių grupėje iki 9 metų stipriausia buvo Amelija Anilionytė, antrą vietą iškovojo Rugilė Denisovaitė, trečią - Šimonytė.

U7 berniukų grupėje pirmas buvo Julius Aleksandrovas, antras Jokūbas Mockus, trečias - Gleb Pidlužnij.

Mergaičių grupėje iki 7 metų nenugalima buvo Milena Saakian, antra liko Mitkevičiūtė, trečia Liza Konovalova.

Sveikiname Maksimą, Beną, Glebą, Ameliją ir Lizą.