Klaipėdiečiai iškovojo auksą ir bronzą

2013 m. liepos 6 – 7 dienomis Klaipėdoje įvyko Lietuvos Respublikos reitinginiai teniso turnyrai iki 12 metų ir iki 14 metų. Turnyruose dalyvavo 60 žaidėjų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kaliningrado ir Maskvos. 12 metų ir jaunesnių berniukų grupėje stipriausias buvo Nikita Fiodorov (Klaipėda), kuris rezultatu 6/2 6/1 finale nugalėjo Aleksandrą Kuriga iš Kaliningrado. Trečią vietą laimėjo Emilis Jukna iš Kauno. 12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Otilija Norkutė (Šiauliai), antrą vietą užėmė Evelina Vitkevičiūtė (Šiauliai), trečią vietą iškovojo klaipėdietė Nika Novikova. 14 metų ir jaunesnių merginų grupėje nugalėtoja tapo Jekaterina Tichonceva (Kaliningradas), antrą vietą užėmė Diana Skuratovich (Kaliningradas), trečią vietą – Vera Antonova (Šiauliai). 14 metų ir jaunesnių vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Matas Supranavičius (Vilnius), antrą vietą laimėjo Tadas Štreimikis (Vilnius), trečią – Timofej Toločko (Vilnius).
„Esame labai dėkingi Klaipėdos teniso klubui “Kogas” už nemokamai suteiktas teniso aikšteles Klaipėdos Pranciškonų vienuolyno teniso aikštyne. Be jų pagalbos būtų sunku organizuoti tokio masto turnyrus“, - minėjo Irina Novikova.
Visi teniso turnyro dalyviai buvo aprūpinti vandeniu „Nestlé Aquarel“ (UAB „Mineraliniai vandenys“). Prizininkai apdovanoti ne tik taurėmis ir diplomais, bet ir rėmėjų dovanomis – Prince teniso prekėmis, „Šviesa“ ir „Alma Littera“ knygomis. Rezultatai. Nuotraukos. Dalyvių sąrašai.