7 metų ir jaunesnių teniso turnyras Klaipėdoje

Š. m. balandžio 7 d. Klaipėdoje įvyko 7 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 13 berniukų ir 8 mergaitės. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Rugilė Denisovaitė (Klaipėda, trenerė Renata Lastauskienė), 2 vietą laimėjo Augustė Šveikauskaitė (Klaipėda, trenerė Renata Lastauskienė), 3 vietą užėmė Milana Miniuk (Klaipėda, Tennis Star trenerių komanda). Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus (Palanga, Tennis Star trenerių komanda), 2 vietą iškovojo Tomas Žvinakis (Klaipėda, treneris Gitanas Mažonas), 3 vietą užėmė Artūras Usov (Klaipėda, treneris Tomas Butvilas). Sveikiname turnyro nugalėtojus! Turnyro nuotraukos. Dėkojame turnyro teisėjams - Artiomui Fiodorovui, Janai Plotkai, Nikitai Viršilui, Nikai Novikovai, Dianai Žvinakytei, Jekaterinai Jerochinai bei fotografei Jekaterinai Makoveičiuka. Taip pat mūsų klubas dėkoja Palangos teniso mokyklai "Mano tenisas" už pagalbą rengiant vaikų iki 7 metų turnyrus.