Vaikų ir jaunimo teniso turnyras Klaipėdoje

Š.m. gegužės mėn. 7-8 d. Klaipėdos skulptūrų parke, teniso aikštyne įvyko vaikų ir jaunimo teniso turnyras "Vaikų sezono atidarymas 2011", kuriame varžėsi sportininkai iš Klaipėdos, Palangos, Telšių bei Šilutės. Vaikų grupėje iki 9 metų pirmą vietą iškovojo Nikita Fiodorov (Klaipėda, Tennis Star), antrą vietą užėmė Nika Novikova (Klaipėda, Tennis Star), trečią vietą atiteko Darjai Mitrokhinai (Klaipėda). Paguodą iškovojo Sūdžius Nedas iš Šilutės bei 5 vietą užėmė Igor Višnevskij (Klaipėda, Tennis Star).

Mergaičių grupėje iki 10 metų pirmą vietą iškovojo Darja Mitrokhina (Klaipėda), antrą vietą užėmė Nika Novikova (Klaipėda, Tennis Star), trečią vietą iškovojo Julija Pucilo (Klaipėda, Tennis Star)

Merginų grupėje virš 12 metų finale susitiko Marija Mitrokhina (Klaipėda) ir Karolina Kusaitė (Klaipėda). Marija nugalėjo Karoliną, trečią vietą užėmė Greta Novikova (Klaipėda, Tennis Star).

Berniukų grupėje iki 10 metų nugalėtojas tapo  Laurynas Šaknys, jis finale nugalėjo Ivaną Dodonovą (Klaipėda, Tennis Star). Dėl trečios vietos kovojo Nikita Viršilas (Klaipėda, Tennis Star) ir Nikita Fiodorov (Klaipėda, Tennis Star). Laimėjo Nikita Fiodorov.

Jaunių grupėje virš 15 metų finale susitiko Jančauskas Ksaveras (Telšiai) ir Artiom Fiodorov (Klaipėda, Tennis Star), Ksaveras iškovojo pirmą vietą, įveikęs A.Fiodorovą 3/6 6/0 10/7. Trečią vietą iškovojo Simonas Kakanauskas (Telšiai).

Nuoširdžiai sveikiname su vasaros sezono atidarymu ir linkime daug naujų pergalių!