Vaikų 7 m. ir jaunesnių teniso turnyro Klaipėdoje rezultatai

2012 m. vasario 11 dieną Klaipėdoje įvyko vaikų 7 m. ir jaunesnių „Raudonojo korto“ teniso turnyras. Projekto „Vaikų tenisas“ 7 metų ir jaunesnių teniso turnyre mergaičių grupėje geriausiai pasirodė Liepa Mockutė (Klaipėda, VšĮ „Vakarų tenisas“, treneris Gitanas Mažonas), antrą vietą iškovojo Amelija Anilionytė (Klaipėda, VšĮ „Tennis Star“, treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina) ir trečia vieta atiteko Milanai Miniuk (Klaipėda, VšĮ „Tennis Star“, treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina). Berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Nojus Rimkevičius (Panevėžys, klubas „Asteroidas“, treneris Nerijus Kęstaitis), antra vieta atiteko Dominykui Stonkui (Palanga, VšĮ „Tennis Star“ auklėtinis , treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina). Trečią vietą iškovojo Tomas Žvinakis (Klaipėda, VšĮ „Vakarų tenisas“, treneris Gitanas Mažonas). Grupėje dėl 5-8 vietos geriausiai pasirodė Artūr Usov, grupėje dėl 9-12 vietos stipriausias buvo Jevgenij Jašin, dėl 13-16 - Tautvydas Petrovas. Sveikiname turnyro prizininkus bei linkime sėkmės ateityje. Dėkojame turnyro teisėjų komandai - Janai Plotkai, Gretai Novikovai, Artiomui Fiodorovui, Dovydui Petrovui bei AB "Mineraliniai vandenys" už suteiktą vandenį vaikams.