Turnyrai Klaipėdoje „Tennis Star taurei laimėti“

2012 m. birželio 8-10 dienomis Klaipėdoje vyko jaunių 12 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras „Tennis Star taurei laimėti“ ir vaikų 10 m. ir jaunesnių teniso turnyras. Nuostabus oras leido vaikams ir jaunimui kovoti, laimėti ne tik prizines vietas bet ir gauti reitinginius taškus. Taip pat "Krasta Auto" įgaliotas BMW ir MINI atstovas Lietuvoje įsteigė prizą 12 metų ir jaun. berniukų grupės turnyro nugalėtojui, varžybų metu dalyviai galėjo numalšinti troškulį kokybišku „Nestle Aquarel“ vandeniu.
10 ir jaun. berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Nikita Fiodorov (Klaipėda), antra vieta atiteko Artemijui Gerasimchiuk (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Augustas Petryla (Šiauliai).
Mergaičių grupėje iki 10 metų laimėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antra liko Eva Avatisyan (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Darja Mitrokhina (Klaipėda).
12 metų ir jaun. berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Ignas Čipkus (Vilnius), antra vieta atiteko Tadui Štreimikiui (Vilnius), trečią vietą iškovojo Matas Supranavičius (Vilnius).
12 metų ir jaun. mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Verą Antonovą (Šiauliai), antra liko Deimantė Chailenko (Kaunas), trečia - Justina Norinkevičiūtė (Kaunas).
Sveikiname turnyro prizininkus ir linkime sėkmės.