Tennis Star šeimų porų turnyras

Tennis Star šeimų porų turnyras
Tennis Star klubui jau 2 metai ir 2012 m. rugpjūčio 18 dieną ta proga buvo surengtas tradicinis šeimų porų turnyras. Gamta pasistengė apdovanoti gražia, šilta vasaros diena. Todėl visą turnyrą žaidėjus lydėjo draugiška atmosfera ir gera nuotaika. Aromatingi, sultingi ir skanūs buvo šašlykai. Labai norime paprašyti dalyvių - apkabinkit, pabučiuokit ir padėkokit savo porininkui už pastangas, už tai kad labai norėjo laimėti ir nepamirškite, kad tai nėra labai lengva. Didžiulis dėkui Jums, kad dalyvavote. Sportas – ne tik pergalės džiaugsmas ar pralaimėjimo kartėlis. Sportas visiems padeda išlikti sveikesniems, taip pat padeda išmokti ką nors naujo, o tenisas padeda įveikti stresines situacijas, didina pasitikėjimą savimi.
Tennis Star šeimų porų turnyre buvo sudarytos 3 grupės. Iš viso dalyvavo 25 poros. 1 grupėje nugalėtojais tapo Nikita ir Andrej Fiodorovai, 2 vietą užėmė Neda ir Andrius Zinkevičiai, 3 vietą iškovojo Dovydas ir Valerij Petrovai. 2 grupėje nugalėtojais tapo Anton ir Anton Kyrkelan, 2 vieta atiteko Valerijai ir Julijai Kravčuk, 3 vietą užėmė Timofej ir Aleksandra Tretjakovai. 3 grupėje turnyro nugalėtojais tapo Kristina ir Tautvydas Petrovai, 2 vieta atiteko Viktorijai Galaguckajai ir Neven Melvan, 3 vietą užėmė Benas ir Andrius Uldukiai. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus!
Rezultatai: 1 grupė 2 grupė 3 grupė Nuotraukos

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?