Teniso turnyro 10 metų ir jaun. Šiauliuose rezultatai

2012 m. vasario 3-4 dienomis Šiauliuose įvyko vaikų 10 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo auklėtiniai Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Valerija Kravčuk. Nikita Fiodorov nusileido Matui Bružui ir nepateko į finalą, taip pat jam nepavyko laimėti 3 vietos, jam atiteko 4 vieta. Nika Novikova pralošė 2 rate turnyro nugalėtojai, kitus susitikimus ji laimėjo ir užėmė 5 vietą, Valerija Kravčuk iškovojo 7 vietą. Turnyro nuotraukos.

2012-02-03 rezultatai:

Nikita Fiodorov - Matas Vasiliauskas (Asteroidas) - Nikita laimėjo 6/0 6/1

Valerija Kravčuk - Estela Strockytė (Šiaulių teniso mokykla) - Valerija laimėjo 0/6 6/1 6/2

Nikita Fiodorov - Ainius Sabaliauskas (Asteroidas) - Nikita laimėjo 6/1 6/0

Valerija Kravčuk - Martyna Paukštytė (Kaunas), Valerija pralošė 1/6 6/4 6/10

Nika Novikova - Adelina Norvaišytė (Utena) , Nika pralošė 5/7 2/6

2012-02-04 rezultatai:

Nikita Fiodorov - Matas Bružas (Šiaulių teniso mokykla), Nikita pralošė 4/6, 4/6/;

Nika Novikova - Klaudija Bubelytė, Nika laimėjo 6/1, 6/0; Valerija Kravčuk - Giedrė Stankevičiutė, Valerija pralošė 2/6, 6/0, 7/10; Nikita Fiodorov - Edvinas Grigaitis 6/0, 2/6, 8/10 Nikita pralošė; Nikita užėmė 4 vietą. Nika Novikova - Giedrė Stankevičiutė dėl 5 vietos - Nika laimėjo 6/1, 6/1; Valerija Kravčuk - Klaudija Bubelytė dėl 7 vietos 6/3, 6/0 Valerija laimėjo.