Respublikinio reitinginio jaunių iki 18 metų ir jaunesnių turnyro rezultatai

2011 m. balandžio 23-24 dienomis Carlsberg teniso arenoje įvyko respublikinis reitinginis jaunių iki 18 metų ir jaunesnių turnyras, kuriame dalyvavo perspektyviausi jaunieji sportininkai iš Klaipėdos, Vilniaus bei Telšių.

Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo T. Mikelevičius (Vilnius), rezultatu 6/4 6/2 nugalėjęs antroje vietoje likusį M. Gricių (Klaipėda). Trečiąją vietą užėmė J. Žadeikis (Klaipėda), rezultatu 6/1 6/4 įveikęs V. Šulnį (Vilnius). Paguodos žaidime laimėjo A. Fiodorov (Klaipėda).