Mūsų klubo vaikai Kaune iškovojo net 5 taures

2014 m. rugsėjo 27 - 28 dienomis Kaune vyko 9 metų ir jaunesnių bei 14 metų ir jaunesnių turnyrai.

Iš galimų 12 taurių mūsų klubas iškovojo net 5!

9 metų ir jaunesnių berniukų grupėje Benas Uldukis tapo turnyro nugalėtoju, mergaičių gruoėje iki 9 metų 3 vietą iškovojo Amelija Anilionytė.

14 metų ir jaunesnių berniukų grupėje Nikita Fiodorov finale tik trečiame sete (tie-breake) nusileido Viliui Medvedevui 9/11 ir užėmė 2 vietą. Nikita žaidė 14 m. ir jaunesnių grupėje, nors jam dar 12 metų.

Mergaičių grupėje iki 14 metų 2 vietą iškovojo Patricija Lapienytė, 3 vietą - Valerija Kravčuk.