Klaipėdos tenisininkams - per tuzinas medalių

Klaipėdoje dvi dienas vyko Klaipėdos teniso trenerių federacijos (KTTF) vaikų ir jaunimo turnyras "KTTF vasaros sezono uždarymas 2010", kuriame varžėsi 72 sportininkai iš Klaipėdos, Šilutės, Telšių, Preilos, Palangos ir Latvijos. Kaip dera šeimininkams, daugiausiai laurų iškovojo klaipėdiečiai.

Šalia Skulptūrų parko esančiuose teniso kortuose mergaitės ir berniukai varžėsi trijose amžiaus grupėse: iki 10 metų, 14 metų ir jaunesni ir 14 metų ir vyresni. Geriausiai sekėsi klaipėdiečiui Artiomui Fiodorovui. Jis iškovojo čempionų laurus tarp berniukų iki 14 metų ir visus dar pranoko vyriausiųjų dalyvių grupėje - 14 metų ir vyresnių.

Jis finale 6/4, 6/2 įveikė Edviną Žadeikį (Klaipėda, 14 metų ir jaunesni) ir rezultatu 4/6, 6/4, 10/5 nugalėjo Jokūbą Žadeikį (Klaipėda, 14 metų ir vyresni). Tarp 14 metų ir jaunesnių tenisininkų trečią vietą iškovojo Sergej Ponomorenko (Klaipėda). Jis rezultatu 7/6, 4/6, 13/11 įveikė Liną Mėgelaitį (Šilutė).

Tarp dešimtmečių ir jaunesnių berniukų lygių neturėjo Lukas Mažonas (Klaipėda), kuris 6/3, 5/7, 10/8 įveikė Nikitą Viršilą (Klaipėda). Trečią vietą iškovojo Nikitą Fiodorov (Klaipėda).

Tarp dešimtmečių ir jaunesnių mergaičių dominavo Karolina Kusaitė (Klaipėda). Ji 6/4, 6/2 įveikė Saulę Liatukaitę (Šilutė). Trečią vietą iškovojo Julija Pucilo (Klaipėda).

Tarp mergaičių iki 14 metų čempionės laurus iškovojo latvė Signija Stiebelis. Ji finale 7/5, 5/7, 10/3 nugalėjo Mariją Mitrokhiną (Klaipėda). Bronzos vertės apdovanojimas atiteko Dianai Mačiulaitytei. (Klaipėda).

Vyriausiųjų mergaičių amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo Jana Plotka (Klaipėda) 6/2, 6/2 įveikusi Kamilę Andrijauskaitę (Klaipėda). Trečią vietą iškovojo Julija Užubalytė (Klaipėda).

Varžybų dalyviai buvo apdovanoti taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Daugkartinis Lietuvos teniso veteranų čempionas Adolfas Krizonis asmeniškai apdovanojo simpatiškiausią turnyro dalyvę Mariją Mitrokhiną (Klaipėda) už gražiausius smūgius, užsispirimą ir kovą.