Jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012"

Rugpjūčio 4-5 dienomis Klaipėdoje įvyko jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012". Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Lukas Saulis (Europos centro teniso klubas, Vilnius), antrą vietą atiteko Tadui Štreimikiui (Lietuvos teniso klubas, Vilnius), trečią vietą iškovojo Povilas Stonkus (Tennis Star, Klaipėda), paguodą - Valdas Kupčinskas (Tenisas Tau, Kėdainiai). Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Jekaterina Tichonceva (Tennis Star, Klaipėda), antrą vietą užėmė Diana Skuratovič (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Justina Norinkevičiūtė (Bim Bam, Kaunas), paguodą - Gabrielė Česonytė (TENNIS UNITED LT, Vilnius). Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės. Dėkojame viesiems dalyviams ir svečiams ir vėl labai lauksime Klaipėdoje kitą vasarą.