Informacija žaidėjams dėl registracijos LTS puslapyje

Informacija žaidėjams dėl registracijos LTS puslapyje
Gerbiami Tennis Star klubo sportininkai, kas dalyvauja LTS teniso turnyruose.
Žaidėjo prisiregistravimas LTS puslapyje:
1. Primename, kad registruotis gali tik žaidėjai priklausantys Tennis Star klubui ir jeigu žaidėjas jau yra LTS puslapyje žaidėjų sąraše. www.tennis.lt "Organizacijos" - 3 psl. klubas "Tennis Star" - spausti "Plačiau" - atsiras žaidėjų sąrašas.
2. www.tennis.lt dešinėje reikėtų spausti "Registracija" ir užpildyti "Žaidėjo" anketą. Žaidėjo duomenys turi sutapti su organizacijos anketoje nurodytais duomenimis (atkreipkite dėmesį į lietuviškus simbolius, privalo būti nurodyta tiksli gimimo data).
3. Užpildžius anketos duomenis, paspaudus „registruotis“ atsidaro licencijos apmokėjimo langas. Jeigu jau esate sumokėję licencijos mokestį paspauskite „nutraukti mokėjimą“, jeigu nesumokėjote tęskite registraciją.
4. Jūsų anketa bus patvirtinta per tris darbo dienas (bus atsiųstas prisijungimo slaptažodis į Jūsų nurodytą el. paštą). Kai žaidėjas atsiras LTS puslapyje, jis savarankiškai galės registruotis į norimus turnyrus. Jei turėsite klausimų - prašome kreiptis tel. +37068727900 (Irina).

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?