Vaikų ir jaunimo atviras dvejetų turnyras

Š. m. birželio 30 - liepos 1 dienomis įvyko vaikų ir jaunimo atviras dvejetų turnyras. Manome, kad visi labai smagiai praledo savaitgalį. Oras buvo nuostabus, žaidėjų nuotaika gera, ką mes ir užfiksavome nuotraukose. Buvo sudarytos 2 grupės. 1 grupės nugalėtojais tapo Tichonceva Jekaterina ir Dodonov Ivan, 2 vietą užėmė Solovjov Artemij ir Kyrkelan Anton, 3 vietą iškovojo Kostenko Martin ir Mačiulaitis Tomas, paguodą - Judina Anastasija ir Žvinakytė Diana. 2 grupės nugalėtojais tapo Žadeikis Edvinas ir Lapinskas Gytis, 2 vieta atiteko Fiodorovui Artiomui ir Fiodorovui Nikitai, 3 vietą iškovojo Sabonis Arnas ir Budrikis Donatas, paguodą laimėjo Mačiulaitytė Diana ir Goriagin Dmitrij.

Turnyro rezultatai: 1 grupė 2 grupė