Vaikų 10 m. ir jaunesnių „Yonex“ teniso turnyro rezultatai

2011 m. vasario 26-27 dienomis „Carlsberg“ teniso arenoje įvyko vaikų 10 m. ir jaunesnių „Yonex“ teniso turnyras, kuriame dalyvavo mergaitės ir berniukai iš Kaliningrado, Klaipėdos bei kitų Lietuvos miestų.

Mergaičių grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo S. Stanevičiūtė (Vilnius), rezultatu 4/1 4/1 įveikusi antroje vietoje likusią N. Novikovą (Klaipėda). Trečioji vieta atiteko A. Mironovai (Kaliningradas), rezultatu 4/1 4/2 laimėjusiai prieš J. Pucilo (Klaipėda). Paguodos prizas įteiktas I. Avetisian (Kaliningradas).

Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo S. Aleksius (Vilnius), rezultatu 3/5 5/3 10/8 įveikęs I. Čipkų (Vilnius). Trečioji vieta atiteko V. Kupčinskui (Kėdainiai), rezultatu 4/2 4/2 nugalėjusiam D. Kanopą (Klaipėda). Paguodą iškovojo B. Neyman (Kaliningradas).

Turnyro rėmėjai: Japoniškų teniso prekių gamintojui „Yonex“, Odontologijos klinikai „Žavi šypsena“, VšĮ „Vakarų tenisas“, UAB „Mineraliniai vandenys“, bei UAB „Grand Partners“.