Uždarų Tennis Star turnyrų rezultatai

2014 m. gegužės 10 - 11 dienomis Tennis Star aikštyne vyko uždari klubo turnyrai.

Grupėje iki 7 metų stipriausia buvo Liza Konovalova, antrą vietą iškovojo Rodion Piazenko, trečią - Viktorija Kruteliova, paguodą Anastasija Gavreliuk.

Grupėje, kur varžesi su raudonais kamuoliais didesni vaikai (2006 m.) turnyro nugalėtoja tapo Lika Jankovenko, antra liko Liepa Montvydaitė, trečias Daniil Lukin, paguodą iškovojo Anastasija Nazarova.

9 ir jaun. berniukų grupėje stipriausias buvo Artiom Konovalov, antrą vietą laimėjo Maksim Sadovskij, trečią - Jevgenij Pucilo, paguodą - Mark Bespalenkov.

9 ir jaun. mergaičių grupėje nenugalima buvo Ana Čekmariova, antra liko jos sesuo Marija Čekmariova, trečią vietą užėmė Vaiva Petrauskaitė, paguodą iškovojo Ugnė Simonytė.

Nuoširdžiai sveikiname turnyrų nugalėtojus ir prizininkus, linkime daug naujų pergalių, sėkmingų treniruočių.