Turnyro „Šiauliai Open U16“ nugalėtojas - Artiom Fiodorov

Balandžio 13-15 d. įvyko jaunių 16 m. ir jaunesnių Šiaulių m. atviros teniso pirmenybės „Šiauliai Open“. Mūsų klubo auklėtinis Artiomas Fiodorovas iškovojo 1 vietą. Viso klubo vardu sveikiname Artiomą ir linkime sėkmės ateityje. Rezultatai. Mergaičių turnyro nugalėtoja tapo mokyklos auklėtinė Karolina Vitkevičiūtė (tr. Šarūnas Kulnys, Rita Romencovienė). Sportininkė finale 6-3 7-6 (7) nugalėjo palangos sporto centro tenisninkę Emiliją Kravtaitę. Trečia vietą mergaičių grupėje užėmė Ieva Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija). Berniukų grupės nugalėtoju tapo Artemij Fiodorov (TK „Tennis Star“). Antrą vietą užėmė Tomas Vaišė (TK „Impulsas“). Trečią vietą iškovojo Simonas Žukauskas (UAB „Kauno Žalgirio Stadionas“).

2012-04-14 dienos rezultatai: U16 vaikinai  U16 merginos