Tennis Star uždaras turnyras 2002 ir jaun.

Š. m. birželio 23 - 24 dienomis įvyko Tennis Star uždaras teniso turnyras 2002 metų ir jaun. Buvo sudarytos 4 grupės:
1A grupėje (sportininkai žaidė su raudonais kamuoliais) turnyro nugalėtoju tapo Jevgenij Pucilo, 2 vieta atiteko Benui Uldukiui, 3 vietą iškovojo Amelija Anilionytė, 4 vieta Maksim Sadovskij.
1B grupėje (sportininkai žaidė su raudonais kamuoliais) turnyro nugalėtoja tapo Marija Nevolia, 2 vietą iškovojo Tautvydas Petrovas, 3 vieta atiteko Eglei Lenkaitytei, 4 vieta - Jekaterija Špric.
2 grupėje (sportininkai žaidė su oranžiniais kamuoliais) turnyro nugalėtoja tapo Anna Dodonova, 2 vietą užėmė Dmitrij Popovs, 3 vietą iškovojo Ilja Sereda, paguodą laimėjo Mira Agromova.
3 grupėjė (sportininkai žaidė su žaliais kamuoliais) 1 vietą iškovojo Nikita Fiodorov, 2 vieta atiteko Nikai Novikovai, 3 vietą užėmė Igor Višnevskij. Sveikiname turnyro prizininkus bei linkime sėkmės sekančiame turnyre.