Tennis Star 12 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras

2014 m. liepos 5 - 6 dienomis Tennis Star organizavo 12 metų ir jaunesnių LR reitinginį teniso turnyrą.

Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju ir vėl tapo Emilis Jukna iš Jauno, antrą vietą iškovojo klaipėdietis Žygimantas Butkus, trečią - Balys Žaliūnas, paguodą - Joris Dusevičius (5 vieta).

Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Otilija Norkutė, antra liko Nika Novikova, trečia Klaudija Bubelytė, paguodą iškovojo Valerija Kravčuk (5 vieta).

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame Prince atstovams už suteiktas dovanas.

Linkime viesiem sėkmės sekančiame turnyre Palangoje, kurį taip pat organizuos Tennis Star.