Šiaulių m. atvirų jaunių teniso pirmenybių rezultatai

Rugsėjo 16-18 d. Šiauliuose įvyko atviros jaunių 14 m. ir jaunesnių teniso pirmenybės.

Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Emilis Rusakevičius (TK „Sostinės teniso klubas“), sportininkas finale 7/6 7/5 nugalėjo Simoną Žukauską (UAB „Kauno Žalgirio stadionas“). Trečią vietą iškovojo Paulius Kučas (VšĮ „Vilniaus teniso akademija“).

Merginų grupės finale kovojo dvi Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės. Nugalėtoja tapo Emilija Gedvilaitė, sportininkė 1/6 6/3 6/1 įveikė Ievą Čeilutkaitę. Trečią vietą mergaičių grupėje iškovojo Dovilė Indreikaitė (Palagos sporto centras).