Reitinginis vaikų teniso turnyras NEODENTA TAURĖ ir 5 prizinės vietos mūsų!

Kaune 2017-05-04 - 07 dienomis buvo surengtas didžiulis daugiau nei 100 vaikų suvienijęs 1 kategorijos teniso turnyras „NEODENTA taurei laimėti“. Tenisininkai iš visos Lietuvos ir įvairiausių teniso mokyklų kovojo aštuoniuose skirtingose amžiaus grupėse. Berniukų grupėje iki 12 metų turnyro nugalėtoju tapo Benas Uldukis, dvejetų U12 Benas poroje su Juliumi Augūnu iškovojo 2 vietą. Merginų grupėje iki 16 metų 2 vietą iškovojo Valerija Kravčuk, 3 - Nika Novikova. Dvejetų U16 nugalėtojais tapo Nika Novikova ir Danielė Žukauskaitė (Kaunas).