Kaunas Open iki 12 metų turnyro nugalėtoju tapo Nikita Fiodorov

2013 m. rugpjūčio 17 - 18 dienomis Kaune įvyko jaunimo iki 18 metų ir iki 12 metų teniso turnyrai. Turnyre dalyvavo mūsų klubo sportininkai: Artemij Fiodorov (U18), Nikita Fiodorov (U12), Julija Pucilo (U12), Valerija Kravčuk (U12) ir Patricija Lapienytė (U12). 12 ir jaunesnių turnyro nugalėtoju tapo Nikita Fiodorov. Artemij Fiodorov iškovojo 3 vietą grupėje iki 18 metų. Mergaičių grupėje iki 12 metų geriausiai pasirodė Patricija Lapienytė, ji užėmė 4 vietą. 5 vietą iškovojo Julija Pucilo. Valerija Kravčuk užėmė 9 vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės Nikitos pergale, linkime ir toliau sėkmės! Turnyro rezultatai. Nuotraukos.