Kalėdinis turnyras vaikams su raudonais kamuoliais

2013 m. gruodžio 21 dieną įvyko Kalėdinis klubo Tennis Star turnyras su raudonais kamuoliais. Stipresnėje grupėje turnyro nugalėtoju tapo Gleb Pidlužnij, antrą vietą užėmė Jelizaveta Viazmina, trečią - Ieva Baliušytė. Dar buvo sudarytos 2 grupės, vienos grupės nugalėtoju tapo Daniil Lukin, antrą vieta atiteko Aleksui Čepovui, trečia - Likai Jakovenko. Kitoje grupėje stipriausia buvo Anastasija Gavreliuk, antrą vietą užėmė Gvidas Karpis, trečią - Denas Varkuliavičius. Rezultatai. Nuoširdžiai sveikiname turnyro nugalėtojus, prizininkus ir dalyvius, kam šis turnyras buvo pirmas. Linkime sėkmės.