Jauniausių klubo sportininkų turnyras

2013 m. rugsėjo 7 dieną įvyko klubo Tennis Star uždaras turnyras vaikams. Vaikai žaidė su raudonais kamuoliais, kiekvienoje aikštelėje buvo teisėjai. Kai kam tai buvo pirmas turnyras. Buvo sudarytos 2 grupės, viena grupė padalinta į 2 pogrupius. 1 grupėje turnyro nugalėtoju tapo Danila Lukin, antrą vietą užėmė Liza Konovalova, trečią -  Rodion Piazenko, paguoda atiteko Vikai Kruteljevai. 2 grupėje turnyro nugalėtoju tapo Gleb Pidlužnij, antrą vietą iškovojo Ernandas Adomavičius, trečią - Liza Viazmina, paguodą - Adomas Gaudiešius. Turnyro dalyviams buvo įtektos klubo dovanelės ir Amerikos teniso mokyklos dovanos (teniso raketės, marškinėliai). Nuoširdžiai dėkojame mūsų treneriams, kad nauji klubo žaidėjai jau sudalyvavo savo pirmame turnyre bei sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus, tai svarbu ne tik vaikams bet ir tėvams:) Rezultatai: 1 grupė 2 grupė. Turnyro nuotraukos.