7 metų ir jaunesnių turnyras "Prince"

2013 m. kovo 9 dieną Klaipėdoje įvyko 7 metų ir jaunesnių „Prince“ teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 12 mergaičių ir 19 berniukų iš Lietuvos (Klaipėdos, Vilniaus, Kauno) ir Latvijos (Liepojos). Ir mergaičių ir berniukų grupėje stipresni buvo latviai. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Enija Paula Aploka (Liepoja, Latvija), 2 vietą iškovojo Amelija Anilionytė („Tennis Star“, Klaipėda), 3 vietą užėmė Rugilė Denisovaitė („KOGAS“, Klaipėda). Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Richard Špaks (Liepoja, Latvija), 2 vietą iškovojo Benediktas Trilikauskas („Baltic Tennis Club“, Klaipėda), 3 vietą užėmė Artiom Konovalov („Tennis Star“, Klaipėda). Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, tėveliams, turnyro rėmėjui teniso prekių gamintojui „Prince“ už suteiktas dovanas visiems turnyro dalyviams. Dėkojame turnyro teisėjams – Artiomui Fiodorovui, Nikitai Fiodorovui, Marijai Mitrokhinai, Darjai Mitrokhinai ir Nikai Novikovai už pagalbą turnyro metu. Kitą 7 metų ir jaunesnių turnyrą planuojame organizuoti vasarą. Rezultatai: Mergaitės U7 Berniukai U7. Dalyvių sąrašai. Nuotraukos Galerijoje ir Facebooke. Video