10 metų ir jaunesnių Tennis Star turnyro rezultatai

2013 m. birželio 22 - 23 dienomis įvyko Tennis Star atviros pirmenybės vaikams iki 10 metų. Berniukų grupėje stipriausias buvo Edas Butvilas (Klaipėda, Baltic Tennis Club), kuris jau 3 kartą Tennis Star turnyruose laimi 1 vietą. Antrą vietą iškovojo Nikita Petrusenko (Klaipėda, Tennis Star), trečią - Oskaras Karalavičius, paguodą Tomas Žvinakis (Klaipėda, Vakarų tenisas - Klaipėdos teniso akademija). Mergaičių grupėje iki 10 metų turnyro nugalėtoja tapo Tverijonaitė Emilija (Šiauliai, Šiaulių teniso mokykla), antrą vietą užėmė Ksenija Kožatova (Kaliningradas, Rusijos Federacija), trečią - Aistė Daugytė (Klaipėda, Vakarų tenisas - Klaipėdos teniso akademija), paguodą Karolina Skabe (Liepoja, Latvija). Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus. Turnyro rezultatai: Berniukai U10 Mergaitės U10. Turnyro nuotraukos.