Turnyras "Top 8 Toyota taurei laimėti"

2012 m. lapkričio 22-25 dienomis Šiauliuose vyko Vaikų ir jaunių turnyras "Top 8 Toyota taurei laimėti" (U10, U12, U14, U16). Mūsų klubą atstovavo Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Valerija Kravčuk ir Artemij Fiodorov. Prizinę vietą išsivežė tik Artemij Fiodorov, kuris sunkioje kovoje grupėje iki 16 metų laimėjo 3 vietą. Nika Novikova grupėje iki 12 metų užėmė 4 vietą, Valerija Kravčuk 7 vietą. Nikita Fiodorov grupėje iki 10 metų užėmė 5 vietą. Klubo treneris Dmitrijus stebėjo visas varžybas bei mūsų klubo tenisininkus ir liko patenkintas jų žaidimu. Viso klubo vardu sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės. Visus rezultatus galite rasti www.tennis.lt