Tennis Star uždaras teniso turnyras vaikams

2016 m. gegužės 28 – 29 dienomis vyko Tennis Star uždaras teniso turnyras. Mergaičių grupėje iki 9 metų turnyro nugalėtoja tapo Valainytė Rugilė, antrą vietą iškovojo Belova Karina, trečią vietą – Ščerbina Marija ir paguodą užėmė Afanasjeva Marija. Berniukų grupėje iki 9 metų turnyro nugalėtojas tapo Kanopa Domas, antrą vietą iškovojo – Poška Nojus, trečią vietą užėmė Stepanovas Daniel, paguodą iškovojo Ivanov Gleb. Kitoje grupėje turnyro nugalėtoja tapo Baliušytė Eva, antrą vietą laimėjo Šarapajevas Kipras, trečią vietą iškovojo Kravčenko Jelizaveta, paguodą laimėjo Viskantas Vėjas. Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus.