Tennis Star šeimų porų turnyras 2015

Tennis Star šeimų porų turnyras 2015

Tradiciškai ir jau 6 kartą rugpjūčio 1 dieną praėjo ilgai lauktas Tennis Star šeimų porų turnyras. Nors ir pradžioje planavome jį organizuoti liepos 31 dieną, dėl lietaus teko atidėti rugpjūčio 1 d. Nemažai klubo tenisininkų rugpjūčio 1 - 2 d. žaidė LR reitinginiame turnyre Vakarų teniso akademijoje ir negalėjo prisijungti prie šeimų dvejetų turnyro dalyvių. Buvo sudarytos 4 grupės ir dalyvavo ~30 porų.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus.

Turnyro rezultatai:

1 grupėje (žaidžiantys tėvai su vaikais, su raudonais kamuoliais)
Nugalėtojais tapo Rugilė Valainytė su tėveliu Giedriumi, antrą vietą iškovojo Domas Kanopa su tėveliu Aidu, trečią - Nojus Poška su tėveliu Ramūnu, paguodą - Austėja Bridikytė su mama Daiva.

2 grupėje (nežaidžiantys tėvai su vaikais, su raudonais kamuoliais)
Nugalėtojais tapo Ivan Dodonov su mama Jelena, antrą vietą iškovojo Emilis Atkočaitis su broliu Modestu, trečią - Ksenija Tiurubajeva su mama Viktorija, paguodą Kirill Kolodežnij su tėveliu Michailu.

3 grupėje (su žaliais kamuoliais)
Nugalėtojais tapo Diana Žvinakytė su broliu Tomu, antrą vietą iškovojo Amelija Anilionytė su mama Iveta, trečią - Jelizaveta Viazmina su tėveliu Aleksandru, paguodą - Maksim Sadovskij su teta Oksana.

4 grupėje (su normaliais kamuoliais, stipriausia grupė)
Turnyro nugalėtojais tapo Nika Novikova su mama Irina, antrą vietą iškovojo Kristijonas Janavičius su tėveliu Raivydu, trečią - Mark Peregoncev su tėveliu Maksimu, paguodą Anastasija Judina su dede Viktoru.

Nuotraukos

Po turnyro ir apdovanojimų dalyviai galėjo stebėti trenerių Jevgenijaus Grigorenko ir Artiomo Fiodorovo pasirodymą su klubo mergaitėmis Nika Novikova ir Valerija Kravčuk.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, draugams kas atvyko į mūsų šventę.

Dėkojame Grigorenko Galinai ir Jevgenijui už skanius šašlykus, dėkojame mūsų treneriams Tatjanai, Dmitrijui, Jevgenijui, Artiomui už organizuotą nuostabų renginį ir teisėjams - Artiomui Fiodorovui, Jevgenijui Grigorenko, Valerijai Kravčuk, Patricijai Lapienytei, Kamilei Jonikaitei, Nikai Novikovai. Silvijai Nabijevai, Anatolijui Novikovui, Aleksandrui už pagalbą turnyre.

Ir didžiulė padėka visiems visiems, kas padėjo organizuoti šventę.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?