Tarptautinis vaikų teniso turnyras skirtas vaikų gynimo dienai (nereitinginis) 2013-06-01/02

Š. m. birželio 1-2 dienomis Klaipėdos miesto savivaldybė ir Tennis Star padovanojo vaikams teniso turnyrą skirtą paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Turnyras vyko be startinio mokesčio.
10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Edas Butvilas (Klaipėda), antrą vietą laimėjo Vilius Gaubas (Šiauliai), trečia vieta atiteko Iljai Sereda (Klaipėda), paguoda - Benui Uldukiui.
10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė nugalėtoja tapo Klaudija Bubelytė (Šiauliai), antrą vietą užėmė Aistė Daugytė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Liepa Mockutė (Klaipėda), paguoda atiteko Ksenijai Tiurubajevai (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių berniukų grupėje nugalėtoju tapo Alexander Kuriga (Kaliningradas, Rusijos Federacija), antrą vietą užėmė Nikita Fiodorov (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Juozas Pečiulis (Palanga), paguoda atiteko Maksimui Jefišovui (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė laimėtoja tapo Patricija Lapienytė (Klaipėda), antrą vietą užėmė Kamilė Jonikaitė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Mira Agromova (Klaipėda). Malonu, kad turnyre dalyvavo vaikai iš Klaipėdos, Palangos, Šiaulių, Kaliningrado. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės. Nuotraukos

Rezultatai: U10 berniukai U10 mergaitės U12 berniukai U12 mergaitės