Nikita Fiodorov ir toliau skina pergales

Šiauliuose vykusiame LR reitinginiame teniso turnyre grupėje 14 m. ir jaun. Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą. Nikitai tik 12 metų, prieš savaitę jis iškovojo taip pat 3 vietą savo amžiaus grupėje (12 metų ir jaun.). Dėl išėjimo į finalą jis nusileido Lukui Sauliui (Vilniaus teniso akademija) 2/6 3/6, bet kovoje dėl 3 vietos nugalėjo Tadą Štreimikį (Vilniaus teniso akademija) 6/1 6/3. Viso klubo vardu sveikiname Nikitą ir linkime daug naujų pergalių.

Turnyre taip pat dalyvavo Ivan Dodonov, Maksim Jafišov, Kamilė Jonikaitė, Patricija Lapienytė, Valerija Kravčuk, Julija Pucilo.