Klubo Tennis Star šeimų porų turnyras 2014

2014 m. rugpjūčio 2 dieną Tennis Star aikštyne įvyko ilgai lauktas šeimų porų turnyras. Turnyre dalyvavo rekordinis porų skaičius - 37. Labai geras oras ir puiki nuotaika lydėjo viso turnyro metu. O po sunkių mačų - Oksanos Fiodorovos paruošti šašlykai. Kam nepavyko iškovoti prizinių vietų galėjo skaniai pavalgyti, pašokti arba pažaisti. Turnyro rezultatai: 1 grupėje (tėvai su mažais vaikais, su raudonais kamuoliais) nugalėtojais tapo Liza Konovalova su mama Oksana, antrą vietą iškovojo Semionova Ania su tėveliu Andrejumi, trečią - Emilis Atkočaitis su tėveliu Vaidu. 2 grupėje (tėvai su didesniais vaikais, su raudonais kamuoliais) nugalėtojais tapo - Artemij Fiodorov su mama Oksana, antrą vietą laimėjo Liza Viazmina su tėveliu Aleksandru, trečią - Aleksej Petrakov su broliu Arkadijum. 3 grupėje (su žaliais kamuoliais) nugalėtojais tapo Anna ir Ivan Dodonovai, antrą vietą iškovojo Benas Uldukis su tėveliu Andriumi, trečią - Maksim Sadovskij su Valerijum. 4 grupėje (su normaliais kamuoliais, stipriausia grupė) turnyro nugalėtojais tapo Kristijonas Janavičius su tėveliu Raivydu, antrą vietą iškovojo Nika Novikova su mama Irina, trečią - Kamilė Jonikaitė su tėveliu Tomu. Super finalą iškovojo Nikita Fiodorov su tėveliu Andrejumi. Taip pat buvo išrinkta turnyro draugiškiausia pora - Greta Uldukytė su mama Daina. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, draugams kas atvyko į mūsų šventę. Dėkojame Oksanai Fiodorovai už skanius šašlykus, dėkojame mūsų treneriams Tatjanai, Dmitrijui ir Andrejui už organizuotą nuostabų renginį ir teisėjams Janai, Valerijai ir kt. už pagalbą turnyre. Ir didžiulė padėka visiems visiems, kas padėjo organizuoti šventę. Nuotraukos facebooke.