Klaipėdiečiai tęsia savo pergalių kelią

2017 m. kovo 10 - 12 dienomis Vilniuje vykusiame 1 kategorijos LR reitinginiame teniso turnyre berniukų grupėje iki 12 metų Benas Uldukis buvo stipriausias, jis iškovojo 1 vietą.

12 ir jaunesnių grupėje varžėsi ir kiti klaipėdiečiai - Ugnė Šimonytė (ji užėmė 8 vieta), Amelija Anilionytė (ji užėmė 9 vieta), Maksim Sadovskij (... vieta), 16 ir jaunesnių merginų grupėje Nika Novikova iškovojo 3 vietą ir dvejetų turnyre poroje su Daniele Žukauskaite - 2 vietą, Nikita Fiodorov poroje su Edvinu Grigaičiu taip pat iškovojo 2 vietą.

16 ir jaunesnių grupėje varžėsi Nikita Fiodorov (jis liko 10), Patricija Lapienytė (užėmė 8 vieta). Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją ir prizininkus, dėkojame treneriams. Rezultatai. Nuotraukos klubo facebook.