2021 metų reitinginių turnyrų turo TOP-8 FINALINIS TURNYRAS

2021-11-11/14 dienomis Šiauliuose įvyko finalinės TOP-8 geriausių Klaipėdos tenisininkų varžybos.

Nojus Poška žaidė U12 grupėje, savo pogrupyje iš 4 jis sunkioje kovoje nusileido tik Benui Jašinskui 6-0 5-7 5-7 ir galėjo varžytis dėl 3 vietos. Bet Erikas Maskolaitis laimėjo 7-5 7-5 ir Nojui atiteko 4 vieta. Bet 4 iš visų 12 m. vaikų Lietuvoje! Labai geras rezultatas! Sveikiname, Nojų!

Julius Aleksandrovas varžėsi U14 grupėje ir savo pogrupyje iš 4 jis viską laimėjo. Tik finale fortūna nusišypsojo Dovui Deršonui ir jis laimėjo prieš Julių 6-4 3-6 6-3. Bet Juliaus labai geras rezultatas, jis 2! Sveikiname Julių!