12 ir jaunesnių, 14 ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras Palangoje

2014 m. liepos 19-20 dienomis mūsų klubas pirmą kartą savo istorijoje organizavo U12 ir U14 LR reitinginį teniso turnyrą Palangoje "Auksinis JONEX", Respublikinėje sporto bazėje, Gelių g. Geras oras, rimtos kovos, emocijos lydėjo visus. Puikius prizus turnyro nugalėtojams ir prizininkams skyrė YONEX, Carlsberg, Respublikinė mokomoji sporto bazė, Tylli apranga (Latvija). Turnyre varžėsi apie 60 sportininkų. U12 mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Klaudija Bubelytė (Šiauliai), kuri 3-čiame sete tie-breake nugalėjo Niką Novikovą (Klaipėda) 10/8, trečią vietą iškovojo Eva Simutytė (Šiauliai), paguodą - Irina Skladneva (Kaliningradas). Berniukų grupėje iki 12 metų stipriausias buvo Ugnius Bičkauskas (Šiauliai), antras liko Ainius Sabaliauskas (Vilnius), trečią vietą laimėjo Emilis Jukna (Kaunas), paguodą - Mykolas Žilinskas (Kaunas). U14 merginų grupėje stipriausia buvo Otilija Norkutė, kuri taip pat 3-čiame sete tie-breake nugalėjo klaipėdietę Valeriją Kravčuk 10/5. Trečią vietą užėmė Evelina Vitkevičiūtė (Šiauliai), paguoda atiteko Darjai Kovaliovai (Vilnius). Vaikinų grupėje iki 14 metų nenugalimas buvo palangiškis Povilas Stonkus, kuris jau antrą savaitgalį paima auksą. Antras liko Aleksandras Urbanavičius (Vilnius), trečią vietą iškovojo Matas Bružas (Šiauliai), paguoda atiteko Justui Trainauskui (Vilnius). Nuoširdžiai sveikiname mūsų klubo mergaites. Turnyro rezultatai www.tennis.lt, turnyro nuotraukos facebooke.